TOP trendy, ktoré vám nesmú uniknúť v roku 2019

Teplých dní pribúda a nová kolekcia jar/leto 2019 už pomaly vyčíňa v módnych salónoch. Aké sú hity tohtoročnej sezóny? Čo si pre nás pripravili módni návrhári? Našli sme pre vás 4 tipy, v ktorých zažiarite v meste, na dovolenke pri mori alebo na dobrodružnom výlete!

Rozjasnite svoj šatník v zelených tónoch

Zelená, zelená a zase tá zelená. Ale pozor! Nie je zelená ako zelená a v móde to platí dvakrát. Tento rok sa zameriame na svetlé tóny zelených odtieňov, ktoré zaujmú nielen ako dominantná časť outfitu, ale aj ako doplnky podporujúci efekt vášho oblečenia.

Necítite sa v zelenej farbe dobre? Nevadí! Každého odporcu zelenej farby iste poteší, že ďalšia trendová farba tohto roka bude béžová!

Osemdesiate roky ako vyšité

Pamätáte si na osemdesiate roky? Výrazné potlače, strapce a batikované tričká? Tak presne o tom bude celé jaro a leto 2019. Nebojte sa experimentovať. V móde bude aj vintage denim, a to nielen v štýle košieľ a búnd, nosiť sa budú i štýlové vesty a samozrejme denimové šaty!

Pletená móda na jar a leto

A čo pletená móda? Tak tá nebude ani v roku 2019 chýbať! V čom si ju budete môcť vychutnať? Asi najčastejšie si ju užijete vo forme pletených šiat a krátkych tričiek, s ktorými zažiarite nielen na dovolenke pri mori, ale svoje miesto si nájdu aj na podvečerných potulkách po meste.

DLHÉ ŠATY

Milujete dlhé šaty? Potom si aj vy tento rok vyberiete zo širokej škály modelov, ktoré si pre vás návrhári pripravili. Nosiť sa budú šaty s dominantnou potlačou, ale aj jednofarebné, napríklad béžovej alebo práve svetlo zelené. Veľký dôraz sa bude klásť aj na mašle a čím väčšie, tým lepšie. Tak, čo? Začínajú sa vám v hlave rojiť nápady?

Autor

Lilian Prášková

9.6.2019

O nás

Neustále sa zaujímame o nové trendy vo svete módy. Snažíme sa vám priniesť novinky i informácie zo sveta Handmade. Pevne dúfame že vás naše články zaujmú a prinesú nový pohľad na ručne vyrábané produkty.

Ďalšie články

Close Menu
×
×

Cart